_

درباره شرکت اتي

متنی کوتاه درباره ما

_

مجموعه تجارت اتی واقع در کشور عمان شهر مسقط با هدف بازرگانی در زمینه صادرات و واردات تاسیس گردید. این شرکت در ماموریت خود تصمیم دارد تا با بهرگیری از دانش و تجربه خود راهی جهت افزایش صادرات محصولات ملی در حوزه خلیج فارس باز کند. این مجموعه با ارائه امتیازاتی به تولیدکنندگان داخلی به آن ها در زمینه صادرات محصولات خود کمک میکند به نحوی که نیازی به سفر های پیاپی جهت بازاریابی ، هزینه ارسال انبوه محصول که تا حد زیادی در معرض کلاهبرداران قرار میگیرد ، هزینه های ثبت شرکت ، هزینه های سفر و اقامت نخواهند داشت و در عوض آن بصورت کاملا کارامد و بهینه می توانند محصولات خود را در این حوزه ارائه دهند. مشاوران ما با ارائه بهترین مشاوره  به کاربران خود کمک خواهد کرد تا با دیدی باز و حساب شده وارد این بازار شده و بی مهابا سرمایه خود را در معرض ریسک های حساب نشده نگذارند.

کالای تولیدی از شما مشتری در خلیج فارس با ما

نحوه کار به این صورت است که تولید کننده ای که قصد صادرات کالای خود را دارد، قبل از هر چیز تصمیم میگیرد تا در سفری کشور مقصد صادراتی خود را از نزدیک ببیند. واضح است که در این سفر هزینه های بسیاری صرف سفر ، اقامت و هزینه های جانبی که از سر بی اطاعی هستند پرداخت خواهند کرد. و در آخر در اکثر موارد 90 درصد این اشخاص پس از یک سفر از تصمیم خود منصرف میشوند به دلیل اینکه نتوانستند راه صحیح را پیدا کنند.

کلامی کوتاه در رابطه با شروع صادرات

زمانی که تصمیم به فروش کالای تولیدی حتی در ایران را داریم مقداری نمونه کالا جهت ارائه به توزیع کنندگان و فروشگاه ها آماده می کنیم. بارها و بارها با تماس تلفنی و در اکثر موارد به صورت حظوری به این بنگاه ها مراجعه می کنند تا در نهایت روزنه ای جهت فروشی حتی به اندک آغاز شود. در رابطه با صادرات کالای تولیدی بخصوص برای تولید کنندگان داخلی نیز بدین شکل است. نمونه کالا الزامیست ، ارتباط حظوری الزامیست ، تبلیغات الزامیست. در یک کلام ما تمام این هزینه ها را به اندازه کمتر از یک سفر حظوری برای شما انجام می دهیم

مراحل کار را در پلن هایی به شکل زیر ارائه میدهیم

  1. دریافت نمونه و ارسال به کشور مورد نظر
  2.  پیدا کردن مشتریان و توزیع کنندگان مورد نظر
  3. هماهنگی و برنامه ریزی برای سفر تجاری شما برای جلسات هدفمند و کارساز
  4. بستن قرارداد همکاری بین المللی و ضمانت سرمایه شما
  5. انجام عملیات ارسال کالا

در پایان

در صورت بثمر رسیدن زحمات شما و تمایل شما دوستان با کمترین هزینه و با مشاوره ای درست راه گرفتن اقامت را به خودتان نشان میدهیم تا بدون پرداخت هزینه های گزاف به شرکت های مهاجرتی شرکت خود را ثبت ، کارت اقامتتان را دریافت و حساب بانکی خود را باز کنید و استقلال کامل در تجارتتان داشته باشید.

موفقیت شما ، همکاری با شما ، همراهی شما افتخار ماست

101عضو کارشناس
41+سال تجربه
91kحمل و نقل موفق
80kسفارش مشتری
_

آشنایی با تیم کارشناسان

ما حرفه ای هستیم و با هم کار میکنیم

_

مایک کینگ من

موسس، مدیر

رز برونا

مدیر پشتیبانی

جک مک کلیستر

مدیر حمل و نقل

سارا یانگ

مدیر مالی